برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بررسی هایی پیرامون Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition

در این مقاله کوتاه سعی کرده ایم تا ویژگی هایی که مربوط به دوچرخه برقی با نام Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition شناخته می شود را بررسی کنیم و آن را هرچه بهتر و بیشتر به شما معرفی نماییم. مسلما شناخت این مدل از دوچرخه ها می تواند برای شما کار انتخاب را بسیار ساده تر کند. این مدل از دوچرخه برقی نسبت به دیگر مدل های شرکت های مختلف مقرون به صرفه تر است، زیرا قیمت نهایی آن حدود 1045 دلار است.

طراحی اصلاحی دوچرخه های برقی

 حال تصور کنید این دوچرخه های بسیار مناسب و عالی دارای یک طراحی جدید و اصلاح شده نیز شوند. مسلما این اتفاق می تواند برای طرفداران این دوچرخه ها اتفاق بسیار خوبی باشد. در این قسمت به طور کامل به آپشن های اضافه شده به طراحی اصلاحی و جدید این دوچرخه ها خواهیم پرداخت.

 • ترمزهای دیسکی جدید

در مدل قبلی نیز از ترمزهای دیسکی استفاده شده بود، اما در این مدل نوع جدیدی از دیسک ها را به کار برده بودند که می توانست قدرت ترمز گیری دوچرخه را بسیار بیشتر از قبل کند. مسلما قدرت ترمزگیری می تواند در زمانی که سرعت دوچرخه بالا است و یا احتمال برخورد با یک مانع غیر منتظره وجود دارد، اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

 • استفاده از تسمه به جای زنجیر

تسمه دوچرخه

این مورد نیز تغییر بعدی بود که در نسخه اصلاحی دوچرخه های برقی Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition دیده می شود. این درایو تسمه ای سبب می شود تا کنترل کردن و راندن دوچرخه به جهت های مختلف بسیار ساده تر شود و کار را برای راننده و یا همان دوچرخه ران، آسان کند.

 • لاستیک های جدید

لاستیک دوچرخه

لاستیک ها می توانند در حفظ تعادل دوچرخه، میزان سرعتی که دوچرخه می تواند برود و همچنین دور زدن دوچرخه بر سر پیچ های جاده، اهمیت بسیار زیادی داشته باشند. در مدل اصلاحی و پیشرفته شده دوچرخه های برقی این شرکت، از لاستیک های جدیدی استفاده می شود که تمامی این موارد را در بر دارد و می تواند محصولات بسیار عالی و کاربردی را به مشتریان عرضه کند.

 • قیمت مناسب نسبت به امکانات

مورد بعدی در خصوص قیمت کمتری است که این دوچرخه های اصلاحی نسبت به امکانات آن ها دارند. مسلما قیمت نیز می تواند مقوله بسیار مهمی باشد. آپشن هایی که این دوچرخه ها نسبت به مدل های دیگر دارند، بسیار بیشتر و به همان نسبت نیز قیمت آن ها بسیار کمتر است.

 • وزن سبک

ویژگی و مزیت مهم بعدی این دوچرخه ها وزن بسیار سبکی است که دارند. در واقع وزن سبک دوچرخه های برقی Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition سبب می شود تا بتوانید به سادگی آن ها را جابه جا کنید.

 • هزینه کم نگهداری

یکی از هزینه های جاری که در پی خرید هر نوع وسیله ای برایتان وجود خواهد داشت، مربوط به هزینه های نگهداری و سرویس آن وسیله نقلیه می شود. این دوچرخه های برقی دارای هزینه های بسیار کمی از لحاظ سرویس دهی و نگهداری هستند و همین موضوع سبب می شود تا به سادگی بتوانید این دوچرخه ها را به عنوان وسیله نقلیه درون شهری خود خریداری کنید.

مشخصات فنی دوچرخه برقی Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition

تا اینجا در خصوص ویژگی های کلی این مدل از دوچرخه های برقی صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا مشخصات فنی این دوچرخه ها را عنوان کنیم تا هرچه بهتر و ساده تر بتوانید آن‌ها را بشناسید و در صورتی که این دوچرخه ها باب میل شما هستند، نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.

برای آشنایی بیشتر با دوچرخه های GRAVEL شما میتوانید به مقاله Gravel Roadster: دوچرخه ای برقی برای همگان! مراجعه کنید.

 • موتور

موتور دوچرخه برقی

مهم ترین بخش یک دوچرخه برقی مربوط به موتور و توان آن موتور مربوط دوچرخه برقی می باشد. موتور این دوچرخه ها دارای 500 وات قدرت حداکثر است که 350 وات آن به صورت پیوسته خواهد بود. دیگر ویژگی بسیار بارز این موتورها نیز در خصوص هاب عقب بودن آن ها است. موتورهای هاب عقب می توانند انرژی و قدرت بیشتری را برایتان فراهم کنند.

 • میزان سرعت

اما این موتورها که بر روی دوچرخه های برقی Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition نصب شده اند، حداکثر چه مقدار سرعت را می توانند طی کنند؟ حداکثر سرعتی که این دوچرخه ها خواهند داشت چیزی در حدود 20 مایل در ساعت یا همان 35 کیلومتر بر ساعت می شود.

 • پیمایش دوچرخه ها

پیمایش دوچرخه های برقی به میزان مسافتی گفته می شود که دوچرخه مورد نظر ما می تواند با یک بار شارژ شدن باتری اش، طی کند. در خصوص این مدل از وسایل نقلیه برقی این برد چیزی در حدود 20 الی 30 مایل است. این مسافت را اگر بخواهیم به صورت کیلومتر بیان کنیم به چیزی در حدود 32 الی 48 کیلومتر بر ساعت می رسیم.

 • باتری دوچرخه

مورد بعدی در خصوص باتری دوچرخه برقی است. باتری این دوچرخه ها نیز به شکل کاملا منحصر به فردی طراحی شده اند. به طوری که می توان گفت یک باتری 36 ولتی 7 آمپر ساعت که چیزی حدود 252 وات بر ساعت را با سلول های سامسونگ E35 خواهد داشت.

 • وزن دوچرخه

همان طور که در قسمت قبلی نیز گفته شد، این دوچرخه ها دارای وزنی بسیار سبک هستند. وزن این دوچرخه ها چیزی در حدود 32 پوند یعنی 14 کیلو و نیم می شود که به سادگی می توانید آن ها را جابه جا کرده و با خود به هر جایی که دوست دارید ببرید.

 • ظرفیت بار

ظرفیت بار این دوچرخه های برقی Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition در واقع به تحمل وزن آن ها گفته می شود. این دوچرخه ها بر خلاف وزن سبکی که خودشان دارند، می توانند چیزی در حدود 275 پوند و یا همان 125 کیلوگرم را تحمل کنند. این مقدار از ظرفیت بار می تواند سبب شود که افراد مختلف با وزن های گوناگون و کمی هم زیاد، بتوانند به سادگی از این دوچرخه های برقی استفاده کنند.

 • جنس فریم دوچرخه

مورد بعدی که در خصوص ویژگی های این مدل از دوچرخه ها بیان می شود مربوط به جنس فریم این دوچرخه های برقی Ride1Up Roadster V2 Gravel Edition است. فریم این دوچرخه ها از جنس آلیاژ آلومینیوم است که هم سبک است و هم مقاومت و استحکام بالایی دارد.

 • ترمزهای دوچرخه

مورد بعدی در خصوص ترمزهای دوچرخه است. ترمزهایی که در این دوچرخه برقی استفاده شده است از نوع دیسکی مکانیکی است. ترمزهای دیسکی مکانیکی می توانند بسیار پر قدرت عمل کرده و دوچرخه را حتی در حداکثر سرعت آن نیز به خوبی نگه دارند.

 • سایر آپشن‌ها

نمایشگر دوچرخه

مورد بعدی در خصوص آپشن های مضاعفی است که این دوچرخه نسبت به نمونه های پیشین و یا نمونه های مشابهی که شرکت های رقیب تولید کرده اند، دارد. این آپشن ها شامل مواردی همچون استفاده از تسمه به جای زنجیر، نمایشگر ال سی دی سرعت سنج مینیمال دوچرخه، سنجش میزان شارژ باتری، نشانگر سطح PAS باتری و…می شوند.

جمع بندی

به طور کلی موارد مطرح شده در خصوص این دوچرخه های برقی همگی جز مواردی هستند که شرکت تولید کننده این دوچرخه ها در مورد آن ها بیان کرده است. اگر شما نیز قصد خرید این دوچرخه ها را دارید، می توانید به سادگی و به راحتی به سراغ این مدل رفته و با قیمت بسیار پایین، این مدل از دوچرخه ها را خریداری نمایید.