برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

معرفی دوچرخه برقی ایویتک مدل آلفا

اگر به دنبال لذت از محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای مسیرهای روزانه هستید، دوچرخه برقی مدل آلفا مناسب شماست.
مدل آلفا، اقتصادی‌ترین محصول تولیدی شرکت ایویتک (EvTech) می­باشد. با وجود قیمت اقتصادی، این دوچرخه یکی از باکیفیت‌ترین دوچرخه‌های برقی موجود در بازار است که می‌تواند جوابگوی نیازهای روزمره شما باشد. در این مدل از موتور 500 وات استفاده شده که بر روی چرخ عقب نصب گردیده است. این دوچرخه مجهز به تمامی آپشن‌های اصلی یک دوچرخه برقی شامل سیستم پدال کمکی (PAS)، صفحه نمایشگر ال سی دی، کروز کنترل، چراغ جلو، بوق و… گردیده است تا تجربه لذت بخش دوچرخه سواری را برای شما فراهم آورد.

مدل آلفا دارای صفحه نمایش ال سی دی 3/5 اینچ با قابلیت نمایش سرعت، مسافت طی شده است. این صفحه نمایش هوشمند علاوه بر نمایش میزان شارژ باقی مانده باتری، سرعت لحظه‌ای، سرعت متوسط، مسافت طی شده، زمان دوچرخه سواری و وضعیت سیستم کمک پدال را نشان می‌دهد. تنظیم کروز کنترل، روشن کردن قابلیت حرکت آهسته و کنترل چراغ‌های دوچرخه از دیگر قابلیت‌های این صفحه نمایش می‌باشد. در نهایت، صفحه نمایش مدل آلفا به عنوان بخشی سیستم عیب‌یاب هوشمند دوچرخه عمل کرده و در صورت بروز اشکال در سیستم الکتریکی دوچرخه، مشکل به وجود آمده را به اطلاع دوچرخه سوار می‌رساند.

دسته گاز صفحه نمایش

باتری‌های قرار داده شده در مدل آلفا از نوع مرغوب لیتیوم یون با ظرفیت 500 وات ساعت بوده که امکان پیمایش مسافت بیش از 40 کیلومتر با یکبار شارژ را فراهم می‌آورد. باتری مدل آلفا بر روی تنه قرار گرفته است. نکته جالب توجه در مورد باکس باتری مدل آلفا، امکان جداسازی آن توسط قفل تعبیه شده بر روی باکس می‌باشد. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید باکس باتری را از روی دوچرخه جدا کرده تا از سرقت آن جلوگیری کنید. به علاوه، با جدا شدن باکس باتری، امکان شارژ آن در هر مکانی فراهم می‌باشد و لذا الزامی به شارژ نمودن دوچرخه در پارکینگ (یا هر محلی که دوچرخه خود را پارک می‌کنید) نیست. به منظور سهولت در شارژ باتری پس از جدا نمودن آن از بدنه دوچرخه، نمایشگر جداگانه میزان شارژ باتری بر روی باکس مدل آلفا تعبیه شده که میزان شارژ باتری را به صورت لحظه‌ای گزارش می‌نماید.

باتری دوچرخه برقی

در یک دوچرخه برقی، قطعات مکانیکی و بدنه دوچرخه نیز اهمیت ویژه‌ای در لذت سواری و کیفیت محصول ایفا می‌کند. این مدل دارای 21 دنده (3 دنده جلو و هفت دنده عقب) بوده که دنده‌های آن توسط سازنده­های صاحب نام مانند شیمانو تولید شده است.

در نهایت، مدل آلفا دارای ترمز‌های دیسکی مکانیکی و یا لقمه ای است. این ترمزها اگرچه توان ترمزهای هیدرولیکی را ندارند ولی از لحاظ هزینه‌های نگهداری و سهولت تعمیرات گزینه مناسبی برای دوچرخه‌های با توان موتور پایین می‌باشند. از دیگر مزایای قابل ذکر برای دوچرخه مدل آلفا، چرخ آسان بازشو جلو است. به دلیل وجود این قابلیت، جداسازی چرخ عقب دوچرخه در کمتر از یک دقیقه و بدون نیاز به هیچگونه ابزاری ممکن بوده که این قابلیت حمل و نقل دوچرخه را بسیار آسان می‌نماید.