برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

معرفی دوچرخه برقی ایویتک مدل بتا

دوچرخه برقی مدل بتا برای رفت و آمد‌های روزانه در شهرهای با شیب متوسط مانند تهران طراحی شده است. در این مدل موتور پرقدرت 500 وات در کنار ترمز هیدرولیکی و دنده‌های شیمانو ترکیبی از یک دوچرخه سبک‌وزن شهری را ساخته است. این مدل مناسب کسانی است که دوست دارند علاوه بر موتور الکتریکی لذت سواری و رکاب زدن را نیز تجربه نمایند. این مدل با بهره‌گیری از موتور 500 وات توان عبور از شیب‌های شهری را داشته و با قابلیت طی نمودن 40 کیلومتر با یکبار شارژ پاسخگوی کلیه‌ی نیازهای روزانه افراد است. به علاوه، شتاب قابل قبول، حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت و بهره‌گیری از آپشن کروز کنترل، سواری در معابر شهری با این دوچرخه را لذت‌بخش می‌نماید. از سوی دیگر، مدل بتا دارای سیستم پدال کمکی (PAS) و مد حرکت آهسته (Crawl Mode) می‌باشد که امکان استفاده ورزشی و تفریحی از دوچرخه را فراهم می‌آورد. با استفاده از سیستم پدال کمکی شما می‌توانید بخشی از انرژی مورد نیاز برای حرکت دوچرخه را از طریق پدال زدن و مابقی را توسط موتور الکتریکی تامین نمایید. به عنوان نمونه، وجود این سیستم به شما این قابلیت را می‌دهد که در مسیرهای شیب‌دار بدون آنکه فشاری به شما وارد شود دوچرخه سواری کنید. لازم به ذکر است میزان کمک موتور الکتریکی از طریق صفحه نمایش دوچرخه قابل تنظیم است. از دیگر قابلیت‌های دوچرخه مدل بتا، مد حرکت آهسته است. این قابلیت در زمانی استفاده می‌شود که از سواری خسته شده و تمایل داشته باشید مدتی را قدم بزنید. با فعال کردن مود حرکت آهسته، دوچرخه برقی با سرعت بسیار پایین در کنار شما حرکت می‌کند تا نیازی به صرف انرژی برای حمل دوچرخه در زمان پیاده‌روی نداشته باشید.

مدل بتا دارای صفحه نمایش ، 3/5 اینچ با قابلیت نمایش سرعت، مسافت طی شده است. این صفحه نمایش هوشمند علاوه بر نمایش میزان شارژ باقی مانده باتری، سرعت لحظه‌ای، سرعت متوسط، مسافت طی شده، زمان دوچرخه سواری و وضعیت سیستم کمک پدال، جریان و ولتاژ باتری را نشان می‌دهد. تنظیم کروز کنترل، روشن کردن قابلیت حرکت آهسته و کنترل چراغ‌های دوچرخه از دیگر قابلیت‌های این صفحه نمایش می‌باشد. در نهایت، صفحه نمایش مدل بتا به عنوان بخشی سیستم عیب‌یاب هوشمند دوچرخه عمل کرده و در صورت بروز اشکال در سیستم الکتریکی دوچرخه، مشکل به وجود آمده را به اطلاع دوچرخه سوار می‌رساند.

صفحه نمایش دسته گاز

با هدف افزایش مسیر قابل پیمایش در مدل بتا، باکس باتری با ظرفیت 500 وات ساعت بر روی تنه دوچرخه قرار گرفته است. در این حالت، علاوه بر حفظ ظاهر دوچرخه امکان قرارگیری حجم بیشتری از باتری‌های لیتیون-یون را فراهم آورده و لذا پیمایش مسیر 40 کیلومتر با یکبار شارژ را ممکن می‌سازد. باکس باتری مدل بتا قابلیت جداسازی از دوچرخه را دارد که به شما امکان شارژ باتری در داخل منزل یا محل کار را می‌دهد. این ویژگی، علاوه بر کاهش احتمال سرقت امکان شارژ باتری در محل دلخواه استفاده کننده را فراهم می‌آورد. در همین راستا، به منظور سهولت در شارژ باتری پس از جدا نمودن آن از بدنه دوچرخه، نمایشگر جداگانه میزان شارژ باتری بر روی باکس مدل بتا تعبیه شده که میزان شارژ باتری را به صورت لحظه‌ای گزارش می‌نماید.

باتری دوچرخه برقی

در یک دوچرخه برقی، قطعات مکانیکی و بدنه دوچرخه نیز اهمیت ویژه‌ای در لذت سواری و کیفیت محصول ایفا می‌کند. در همین راستا، دوچرخه‌های برقی مدل بتا از بدنه‌های با کیفیت آلومینیومی با وزن پایین بهره می‌برند. این مدل دارای 21 دنده و یا 24 دنده بوده که دنده‌های آن توسط سازنده صاحب نام شیمانو تولید شده است. در نهایت، مدل بتا دارای ترمز‌های دیسکی هیدرولیکی است که با توجه به قدرت موتور، توان ترمزگیری مناسبی را در اختیار سوار دوچرخه قرار می‌دهند. از دیگر مزایای قابل ذکر برای دوچرخه مدل بتا، چرخ آسان بازشو جلو است. به دلیل وجود این قابلیت، جداسازی چرخ جلو دوچرخه در کمتر از یک دقیقه و بدون نیاز به هیچگونه ابزاری ممکن است.