کالا مشاهده سبد خرید
عدد

سوالات متداول

ثبت و پیگیری سفارش

برای سفارش دوچرخه برقی، کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا از آخرین مدل‌های دوچرخه موجود آگاه شده و بتوانید دوچرخه مورد علاقه خود را سفارش دهید. پس از انتخاب مدل دوچرخه، فرآیند تولید متناسب با سفارش شما آغاز خواهد شد به طوری که می‌توانید دوچرخه خود را ظرف 2 تا 4 روز به صورت کامل تحویل بگیرید و از سواری آن لذت ببرید.
به یاد داشته باشید، شما تنها یک تماس با لذت سواری از دوچرخه برقی فاصله دارید

پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه سفارش های شما در 3 روز پردازش شده، بسته بندی و آماده ارسال می گردد. با توجه به سایز بسته بندی ها زمان دریافت محصول 5 تا 7 روز کاری بعد از ارسال می باشد.

پس از انتخاب محصول می توانید هزینه های آن را به یکی از روش های زیر پرداخت نمایید

  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی
  • واریز مستقیم به حساب شرکت

برای درخواست فاکتور رسمی با دفتر مرکزی به شماره 91075707-021 داخلی  1 تماس حاصل نمایید..

بله!
یکی از محصولات پر طرفدار EvTech، انواع کیت‌های تبدیل است. با استفاده از کیت تبدیل، امکان تبدیل هر نوع دوچرخه به نوع برقی وجود دارد. بدین منظور کافی است دوچرخه خود را به مرکز خدمات EvTech تحویل داده و نوع کیت تبدیل مد نظر خود را انتخاب نمایید. دوچرخه شما توسط متخصصان EvTech در یک بازه 3 تا 4 روزه به نوع برقی تبدیل خواهد شد. فرآیند تبدیل توسط متخصصان زبده نظارت شده و قطعات نصب شده بر روی دوچرخه با بالاترین کیفیت انتخاب می‌شوند تا سواری نرم و لذت بخشی را برای شما به ارمغان بیاورند.
لازم به ذکر است، در راستای افزایش رفاه مشتریان امکان ارسال دوچرخه به مرکز خدمات EvTech از طریق پیک مخصوص حمل دوچرخه EvTech فراهم آمده و برای ارسال دوچرخه نیازی به حضور شما نمی‌باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.
به یاد داشته باشید، شما تنها یک تماس با لذت سواری از دوچرخه برقی فاصله دارید

خیر!
دوچرخه‌های EvTech به صورت سفارشی و دقیقا متناسب با نیاز و سلیقه مشتری تولید می‌شود. بنابراین، همواره مدل‌های جدید و به روز موجود است که نمونه‌ی آنها در سایت قرار داده نشده است. برای همین، به شما توصیه می‌شود پیش از تصمیم برای سفارش دوچرخه برقی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا از آخرین مدل‌های موجود مطلع شوید.

بله حتما!
هدف اصلی EvTech این است که شما از دوچرخه سواری لذت ببرید. بنابراین، اگر دوچرخه را از جای دیگری خریداری کرده یا متناسب با نیاز خود به کشور وارد نمودید می‌توانید روی EvTech به منظور برقی کردن دوچرخه حساب کنید.
به یاد داشته باشید، شما تنها یک تماس با لذت سواری از دوچرخه برقی فاصله دارید

از آنجا که دوچرخه‌های برقی EvTech به سفارش مشتری تهیه می‌شود، فرآیند تبدیل دوچرخه به نوع برقی یا تولید یک دوچرخه برقی سفارشی 3 تا 4 روز کاری زمان خواهد برد.
به یاد داشته باشید، شما تنها یک تماس با لذت سواری از دوچرخه برقی فاصله دارید

خیر!
هیچ نیازی به حضور شما در دفتر EvTech برای سفارش دوچرخه مورد علاقه شما نیست. کافی است، نوع و مشخصات دوچرخه مورد نظر خود را با کارشناسان فروش ما مطرح نمایید. پس از اخذ سفارش، کار بر روی دوچرخه شما آغاز شده و می‌توانید دوچرخه مورد علاقه خود را ظرف 3 تا 4 روز تحویل بگیرید. لازم به ذکر برای تحویل دوچرخه نیز نیازی به مراجعه به محل EvTech نبوده و امکان ارسال دوچرخه شما توسط پیک ویژه EvTech وجود دارد.
در صورتی که تمایل دارید دوچرخه خود را برقی نمایید، امکان ارسال دوچرخه به دفتر EvTech توسط پیک ویژه این شرکت ممکن می‌باشد. کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا فرآیند تحویل دوچرخه از شما و ارسال به مرکز خدمات EvTech را آغاز نمایند.
به یاد داشته باشید، شما تنها یک تماس با لذت سواری از دوچرخه برقی فاصله دارید

دوچرخه‌های معمولی و دوچرخه‌های برقی از لحاظ ساختار مکانیکی بسیار مشابه به هم هستند. از این روست که تبدیل هر نوع دوچرخه معمولی به نوع برقی تنها با اضافه کردن قطعاتی مانند باتری، موتور، صفحه نمایش، دسته گاز و... ممکن می‌باشد.
در همین راستا، EvTech در کنار تولید انواع دوچرخه‌های برقی اقدام به تولید محصولاتی تحت عنوان کیت تبدیل نموده است. با استفاده از کیت تبدیل امکان تبدیل هر نوع دوچرخه عادی به نوع برقی ممکن است. به بیان دیگر، کیت تبدیل شامل تمامی قطعات لازم برای برقی کردن دوچرخه عادی است.

چرا باید از EvTech خرید کنم؟

دوچرخه‌های تولیدی EvTech توسط متخصصان داخلی طراحی شده و با استفاده از مرغوب‌ترین قطعات و تجهیزات موجود در بازار تولید می‌گردند. به منظور تضمین بهترین کیفیت، دوچرخه‌های تولیدی در آزمایشگاه مجهز EvTech تحت شدید‌ترین تست‌های عملکردی قرار گرفته تا عملکرد آنها در بلند مدت تضمین گردد. از این روست که محصولات EvTech دارای کیفیت بسیار بیشتری نسبت به سایر نمونه‌های موجود در بازار می‌باشد. کیفیت بالای محصولات EvTech سبب می‌گردد تا عمر قطعات بیشتر بوده و امکان استفاده بدون دردسر از دوچرخه برقی شما در بلند مدت فراهم گردد.

نظر به کیفیت بالای محصولات EvTech، کلیه محصولات تولیدی از زمان خرید شامل یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می‌شود. لازم به ذکر است، به دلیل وابسته بودن عملکرد باتری به شیوه‌ی نگهداری و استفاده توسط مشتری، باتری‌های دوچرخه از تاریخ فروش تنها شامل 6 ماه گارانتی می‌گردد. پس از دوره شش ماهه در صورتی تست باتری توسط کارشناسان EvTech، گارنتی آن به مدت شش ماه دیگر قابل تمدید است.

شرایط ضمانت دوچرخه‌ها و کیت‌های تبدیل EvTech به شرح زیر است:
1-کلیه‌ی محصولات EvTech از تاریخ مندرج در فاکتور فروش مشمول یکسال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می‌گردد. لازم به ذکر است، باتری دوچرخه از تاریخ خرید تنها مشمول شش ماه ضمانت می‌باشد.
2- در دوره ضمانت، رفع خرابی به عهده مراکز خدمات EvTech بوده و این مراکز موظف به تعویض/تعمیر کلیه قطعات معیوب می‌باشند.
3- ارائه کلیه خدمات گارانتی منوط به ارائه فاکتور رسمی همراه با مهر و تاریخ خرید می‌باشد.
4- در دوره گارانتی، هزینه رفت و آمد و انتقال دوچرخه به مراکز خدمات EvTech بر عهده خریدار محترم خواهد بود.
5- موارد زیر مشمول گارانتی نمی گردد:
    - کلیه‌ی عیوب ناشی از استفاده نادرست، شکستگی، ضربه، زمین خوردن و ورود آب مشمول گارانتی نمی‌گردد.
    - در مورد باتری‌ها، عیوبی که ناشی از نگهداری نامناسب باتری شامل دشارژ کامل، ورود آب و... باشد مشمول گارانتی نمی‌شود.
    - در صورت دستکاری و باز شدن دستگاه توسط افراد غیر مجاز، دستگاه مشمول گارانتی نمی‌گردد.

دوچرخه‌های برقی EvTech بنا به سلیقه و سفارش مشتری تولید می‌شوند. در تمامی مراحل تولید از قطعات با بالاترین کیفیت استفاده شده و تمامی مراحل مونتاژ و تحویل توسط متخصصین زبده نظارت می‌شود. با وجود کیفیت بالای قطعات و مونتاژ حرفه‌ای دوچرخه، قیمت نهایی محصولات EvTech در مقایسه با نمونه‌های مشابه بسیار رقابتی می‌باشد.

تمامی دوچرخه‌های EvTech بر مبنای سلیقه‌ی و متناسب با نیازهای مشتری به صورت سفارشی تولید می‌شوند. از این روست که کلیه موارد دوچرخه شامل سایز، شکل، رنگ، جنس قطعات مانند تنه و دوشاخ، نوع دنده‌ها و... همگی توسط شما مشتری گرامی تعیین شده و دوچرخه برقی به نحوی تولید می‌گردد که مناسب سلیقه و نیاز شما باشد.

سوالات پایه

دوچرخه برقی از اجزا و قطعات مختلفی شامل موتور، باتری، کنترل، صفحه نمایش و... تشکیل شده است. بدیهی است، کیفیت ساخت و طراحی این قطعات تاثیر زیادی در کیفیت سواری و عمر دوچرخه دارد. در زمان خرید دوچرخه برقی بهتر است موارد زیر مد نظر قرار گرفته شود:
1- نوع و ظرفیت باتری: نوع و ظرفیت باتری تاثیری مستقیمی بر قیمت دوچرخه برقی دارد. توصیه می شود دوچرخه هایی خریداری کنید که ظرفیت باتری بیش از 300 وات ساعت داشته و از باتری های مرغوب لیتیوم-یون استفاده کنند.
2- قدرت موتور: قدرت موتور بیشترین رابطه را با لذت سواری از دوچرخه دارد. دوچرخه‌هایی با قدرت موتور کمتر از 300 وات تنها برای استفاده هایی شهری مناسب هستند. برای شهرهای دارای شیب بالا مانند تهران، استفاده از دوچرخه با موتورهای 500 وات توصیه می شود.
3- نوع صفحه نمایش (LCD یا LED): به صورت کلی دو نوع صفحه نمایش LED و LCD بر روی دوچرخه برقی قابل نصب است. صفحه نمایش LED دارای قیمت ارزانتری بوده و تنها میزان شارژ باتری را نشان می دهد. صفحه نمایش LCD علاوه بر میزان شارژ؛ سرعت حرکت، زمان حرکت و چندین پارامتر دیگر را نیز نشان می‌دهد. به علاوه، نصب سنسور PAS تنها بر روی دوچرخه با صفحه نمایش LCDممکن می باشد.

خیر، استفاده از دوچرخه‌های برقی دقیقا مشابه دوچرخه‌های معمولی بوده و نیاز به هیچ مهارت خاصی ندارد. به علاوه، استفاده از دوچرخه برقی نیاز به گواهینامه نداشته و لذا استفاده از آن برای همه سنین ممکن می باشد.

حداکثر سرعت قابل دستیابی توسط دوچرخه های برقی محدود به 35 کیلومتر بر ساعت است. دوچرخه های معمولی نیز به راحتی به چنین سرعتی دست پیدا می کنند. بنابراین، دوچرخه برقی هیچ گونه خطری را متوجه فرزند شما نمی کند.
با این حال، امکان سفارش دوچرخه برقی با سرعت محدود شده برای کودکان زیر 7 سال نیز وجود دارد.

کیت تبدیل کننده قابلیت تبدیل هر نوع دوچرخه معمولی را به نوع برقی آن دارد. با استفاده از این کیت شما می‌توانید دوچرخه‌ی مورد نظر خود را متناسب با سلیقه خود انتخاب نموده و سپس آن را برقی نمایید. بنابراین، اسنفاده از کیت‌های تبدیل این امکان را به شما می‌دهد که دوچرخه‌ای متناسب با سلیقه‌ و نیاز‌های خود داشته باشد.
لازم به توضیح است، کیت‌های تبدیل دقیقا از همان قطعاتی استفاده می‌نمایند که روی دوچرخه‌های برقی تولید شده در کارخانه نصب شده است. به بیان دیگر، در دوچرخه‌های برقی تولید شده توسط شرکت‌های مختلف، کیت تبدیل در محل کارخانه بر روی دوچرخه نصب شده است. از این روست که دوچرخه‌های برقی شده با استفاده از کیت تبدیل از لحاظ کیفیت و قدرت دقیقا مشابه نمونه‌های کارخانه‌ای می‌باشند.

زمان شارژ دوچرخه‌های برقی به ظرفیت باتری آنها وابسته است. با این وجود، متوسط زمان شارژ دوچرخه‌های برقی بین 2 تا 3 ساعت است.

هر بار شارژ باتری با توجه به نوع محصول، 350 تا 450 وات-ساعت برق مصرف می‌کند که با توجه به قیمت متوسط برق خانگی(70 تومان به ازای هر کیلووات-ساعت)، هزینه تمام شده هر بار شارژ کمتر از 35 تومان می‌باشد.

میزان انرژی ذخیره شده در باتری های دوچرخه بسیار زیاد می باشد. بنابراین، بایستی تلاش زیادی توسط فرد صورت بپذیرد تا باتری دوچرخه شارژ شود. از این روست که دوچرخه‌های برقی به صورت کلی قابلیت شارژ از طریق پدال زدن را ندارند.
خریدار محترم باید به این نکته کلیدی توجه فرماید که برخی از فروشندگان برای مقاصد تبلیغاتی اعلام می‌نمایند که دوچرخه تولیدی آنها قابلیت شارژ شدن از طریق پدال زدن را دارد. این موضوع یک طرفند تبلیغاتی بوده و هیچ کدام از دورچرخه‌های موجود در بازار این قابلیت را ندارند

به طور کلی به سه روش می‌توانید از دوچرخه برقی استفاده کنید:
1. می‌توانید مانند دوچرخه معمولی با پدال زدن و بدون استفاده از موتور، دوچرخه سواری کنید.
2. می‌توانید با استفاده از دسته گاز تعبیه شده بر روی فرمان دوچرخه، سرعت دوچرخه را تنظیم کنید و از قدرت موتور لذت ببرید
3. در صورتی که تمایل داشته باشید که در کنار رکاب زدن، موتور الکتریکی به عنوان نیروی کمکی به شما کمک کند، بایستی سنسور پدال اسیست (PAS) که یک آپشن اضافی است را روی دوچرخه نصب کنید. با استفاده از این سنسور می‌توانید انتخاب کنید که چه میزان از نیروی مورد نیاز دوچرخه توسط موتور الکتریکی تامین شده و چه میزان از آن با استفاده از رکاب زدن شما به چرخ منتقل شود.

شما می‌توانید با استفاده از دوچرخه برقی خود ورزش نمایید. در چنین حالتی با نصب سنسور PAS این امکان فراهم می‌گردد تا بخشی از نیروی مورد نیاز برای حرکت دوچرخه توسط پدال زدن شما تامین شده و مابقی با توسط موتور الکتریکی تولید شود. با استفاده از این سنسور، شما می‌توانید درصدی از نیروی مورد نیاز که بایستی توسط موتور برقی تامین شود را تنظیم نمایید. به طور مثال، شما می‌توانید 60 درصد انرژی مورد نیاز را از طریق موتور و 40 درصد مابقی را با پدال زدن تامین نمایید.
استفاده از این سنسور به شما کمک می‌کند تا بتوانید به صورت روزانه از دوچرخه استفاده نمایید. در مسیرهای افقی و در زمان‌هایی که تمایل دارید می‌توانید پدال زده و در مسیر‌های شیب‌دار می‌توانید با استفاده از کمک موتور الکتریکی به سادگی حرکت کنید.

اجزا و قطعات دوچرخه برقی

یک دوچرخه برقی، دارای تمامی قطعات یک دوچرخه استاندارد (تنه، دوشاخ، دنده، کمک فنر و...) هست. به علاوه، یک دوچرخه برقی شامل یک دوچرخه عادی به علاوه قطعات زیر است:
1- موتور: موتور الکتریکی معمولا در مرکز چرخ عقب یا چرخ جلو نصب می شود و قدرت آن بیشترین رابطه را با لذت سواری از دوچرخه دارد. لازم به ذکر است که دوچرخه‌هایی با قدرت موتور کمتر از 300 وات تنها برای استفاده هایی شهری مناسب هستند. برای عبور از شیب‌های زیاد، استفاده از دوچرخه با موتورهای 500 وات توصیه می شود.
2- باتری و مدار حفاظت: باتری وظیفه‌ی تامین انرژی موتور را بر عهده دارد. به علاوه، به دلیل حساسیت باتری حتما بایستی مدار حفاظت همراه باتری قرار داده شود. متاسفانه برخی نمونه‌های چینی فاقد مدار حفاظت باتری بوده که این موضوع خطر آتش سوزی و آسیب شدید به باتری و دوچرخه را به همراه خواهد داشت.
3-کنترل کننده دوچرخه: این قطعه حساس وظیفه کنترل موتور و صفحه نمایش را بر عهده دارد. این بخش کلیدی دوچرخه بایستی دقیقا متناسب با قدرت موتور انتخاب شود.
4- صفحه نمایش: به صورت کلی دو نوع صفحه نمایش LED و LCD بر روی دوچرخه برقی قابل نصب است. صفحه نمایش LED دارای قیمت مناسب‌تری بوده و تنها میزان شارژ باتری را نشان می دهد. صفحه نمایش LCD علاوه بر میزان شارژ؛ سرعت حرکت، زمان حرکت و چندین پارامتر دیگر را نیز نشان می‌دهد. به علاوه، نصب سنسور PAS تنها بر روی دوچرخه با صفحه نمایش LCDممکن می باشد.

موتور الکتریکی در دوچرخه های برقی انرژی ذخیره شده در باتری را به انرژی حرکتی تبدیل می‌کند. عمده موتور‌های الکتریکی مورد استفاده در دوچرخه های برقی از نوع DC بدون جاروبک (BLDC) می باشند. در دوچرخه های برقی به دلیل کمبود فضا، معمولا موتور الکتریکی را در درون چرخ قرار می‌دهند.

 

مجموعه باتری در دوچرخه های برقی،از مهم ترین بخش‌های دوچرخه می باشد. مسافت قابلی پیمایش دوچرخه به طور مستقیم به ظرفیت باتری‌ها وابسته است. از سوی دیگر، باتری‌های دوچرخه دارای عمر مشخصی بوده و کیفیت آنها تاثیر مستقیمی بر روی عمر آنها خواهد داشت. در مورد باتری بهتر است به نکات زیر توجه شود:
1- اکیدا توصیه می‌شود که دوچرخه یا موتور برقی خود را با باتری لیتیوم-یون خریداری کنید. سایر باتری‌ها اگرچه دارای قیمت ارزان‌تری هستند ولی به هیچ عنوان مناسب استفاده در دوچرخه/موتور برقی نبوده و در مدت کمی از بین خواهند رفت.
2-باتری بخش گران قیمتی از دوچرخه است که هزینه‌ی تعویض آن بین یک سوم تا یک چهارم قیمت دوچرخه است. بنابراین، در هنگام خرید دوچرخه به نوع باتری‌های آن دقت کنید. ترجیحا از باتری‌های بی کیفیت چینی پرهیز کنید. توصیه می‌شود دوچرخه‌هایی خریداری کنید که از باتری‌های ایرانی یا کره‌ای که دارای کیفیت مناسب هستند استفاده می‌نماید. این باتری‌ها اگرچه قیمت بیشتری دارند ولی در نهایت عمر بیشتری خواهند داشت.
3- باتری دوچرخه دارای عمر مشخصی است. بنابراین از خریداری باتری‌های فاسد شده بپرهیزید
4- به دلیل انرژی الکتریکی زیاد ذخیره شده در باتری‌ها، امکان آتش سوزی آنها در صورت وقوع هر نوع اتصالی ممکن است. از این روست که در نمونه‌های استاندارد معمولا مدار حفاظت باتری تعبیه شده تا در صورت بروز هر گونه مشکل مدار باتری قطع و از آتش سوزی یا آسیب به سایر قطعات جلوگیری شود. از آنجا که برخی از نمونه‌های وارداتی به دلیل صرفه جویی در هزینه‌ها فاقد سیستم حفاظت هستند، لذا در زمان خرید دوچرخه برقی حتما در مورد وجود چنین سیستم تحقیق و تنها دوچرخه‌هایی را تهیه نمایید که مجهز به سیستم حفاظت باتری هستند.

انرژی ذخیره شده در باتری، توسط سیستم کنترل کننده به موتور الکتریکی انتقال می‌شود. توان نامی این سیستم و کیفیت طراحی آن نقش قابل توجهی در کیفیت سواری دوچرخه، کاهش صدای موتور و مسافت قابل پیمایش دوچرخه (با یکبار شارژ) دارد. به علاوه، در صورت وقوع هر گونه خرابی در مجموعه، سیستم کنترل کننده موتور وظیفه حفاظت از قطعات مختلف از جمله موتور را بر عهده خواهد داشت.
سیستم کنترل علاوه بر مدیریت موتور الکتریکی، به بخش های مختلف دیگر از جمله نمایشگر و سایر سنسورها متصل می‌باشد. بنابراین، امکان اتصال به صفحه نمایش پیشرفته LCD و همینطور امکان نصب سنسور آپشنال PAS نیز به نوع سیستم کنترل وابسته است.

 

نمایشگر دوچرخه برقی وظیفه نمایش وضعیت دوچرخه و روشن و خاموش گردن آن را بر عهده دارد. به صورت کلی، نمایشگرها به دو نوع LED و LCD تقسیم بندی می‌شوند.
- نمایشگر LED: این نمایشگرها نوع ساده نمایشگر بوده که تنها قابلیت نمایش میزان شارژ باقی مانده باتری را دارند. در برخی نمونه‌ها، امکان روشن و خاموش کردن دوچرخه با استفاده از قفل نیز ممکن می‌باشد. لازم به ذکر است نصب سنسور PAS روی صفحه نمایش LED ممکن نیست.

- نمایشگر LCD: این نمایشگرها نوع پیشرفته نمایشگر دوچرخه هستند که علاوه بر قابلیت نمایش میزان شارژ باتری موارد زیر را نیز نمایش می‌دهند:
-- مسافت پیموده شده (Trip)
-- سرعت دوچرخه
-- زمان دوچرخه سواری
-- مود سیستم پدال کمکی (PAS)
-- کد خطا سیستم دوچرخه
علاوه بر موارد فوق، تمامی صفحات نمایش دارای نور پس زمینه (Backlight) بوده که سبب خوانش بهتر آنها در شب می گردد.

رابط کاربری بین فرد و موتور الکتریکی دسته گاز می‌باشد که میزان قدرت گرفته شده از موتور به وسیله‌ی دسته گاز کنترل می‌شود.به وسیله دسته گاز می‌توان سرعت حرکت دوچرخه را تعیین نمود.